Ja sa paska ndryshuar Eni Cobani, Ja si dukej ajo para disa viteve (Foto)

Ja sa paska ndryshuar Eni Cobani, Ja si dukej ajo para disa viteve. Eni Çobani është nje nga figurat me te bukura te ekranit shqiptar dhe te gjithe e duan shume. Ajo ka postuar një foto ku duket kaq bukur.

Ajo eshte gjithmone ne qender te vemendjes, me bukurin elegancen, si dhe thjeshtesin e saj ajo pelqehett shume nga publiku shqiptar.

Veshur me një fustan me lule e pala. Ajo shkruan se:“Çdo gjë e keqe që ndodhë sigurisht sjell diçka të mirë nëse e përzgjedh ta shohësh kështu.

Lumturia është përzgjedhje, kurse pozitiviteti virttyt”. Ne i urojme caste te bukura dhe te mira, ja dhe fotoja e saj se si dukej ajo, percjell ditorja.