Ja sa eshte rritur vajza e Rudina Magjistarit, si rrallë herë moderatorja publikon foto të saj

Moderatorja jone e njohur Rudina Magjistarigjithmone ka dashur ta mbaje private familjen e daj.Shume rralle Rudinen e sheh teksa poston foto me te bijen edhe pse kesaj here ka si qellim te pershendesi ndjekesit e saj.

Vajza e saj Mia duket e maskuar me dorashka ne duar por nuk ka ngurruar ti shfaqi te emes nje zemer me duart e saj, shkruan ditorja.

Ndersa Rudina sghkruan perkrah fotos se zemra e Mias ishte nisur per te dhe ajo ka deshire ta ndaje me fansat e saj.“Kjo zem.ra ishte per mua dhe une po e ndaj me ju shkruan Rudina Magjistari,shkruan ditorja.