Ja sa e bukur eshte vajza e Adriana Matoshit (Foto)

Vajza e aktores Adriana Matoshi, Kaona Sylejmani është tashmë e njohur për audiencën e gjerë. Një gjë e tillë ka ndodhur pasi Adriana e shpernddan shpesh në rrjete sociale.

Duke e bërë edhe më të popullarizuar. Por, duket se Kaona do të fillojë karrierën në industrinë muzikore, teksa një lajm i tillë është bërë i ditur nga nëna e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, aktorja ka shpernddare një sekuenca të klipit, kurse vajza e saj tërhoqi vëmendje të madhe me paraqitjen.

Për këtë prodhimtari muzkore, Kaona ka bashkëpunuar me producentin e njohur shqiptar, ja dhe si po duket ajo me bukurin e saj, shkruan tutje ditorja.