Ja sa e bukur dhe elegante duket sot vjehrra e Marines (Foto)

Ja sa e bukur dhe elegante duket sot vjehrra e Marines. Marina Vjollca është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun, por po kthehet edhe në një aktore shumë të talentuar.
Marina në “Klanifornia”, jo vetëm prezanton, por bëhet edhe pjesë e skeçeve të ndryshme.
Ndersa vjehrra e Marines shikojeni si duket jo, ku mahnite me bukurin e saj, shtypeni re,klamn dhe hapen,fotot.