Ja perzierja me e mire qe ju ndihmon per rritjen dhe dendesimin e flokeve

Ka shumë produkte komercialee që premtojnë rezultate të shpejta dhe ushqejnë flokët me përbërs të ndryshëm ushqyes, por shpesh nuk punojnë dhe mund të jenë mjaft të shtrenjta. Për fat të mirë, ekziston një perberes natyral i cili do të përmirësojë cilësinë e flokëve tuaj dhe do të ndihmojë në rritjen e flokëve. Ja se si ta përgatisni atë:

Përbërësit:
1 lugë gjelle mjaltë
1 vezë e verdhë veze
½ një banane
Përgatitja ja si behet,shtypeni re,klamn dhe n’diqni videonn.