Ja lejova burrit te bej qejf me femer tjeter,por tani ajo eshte fajtore pse une kam…!!!


Nje dite me tregoj Se do shkon ne pushime me shoket e ti. Un e acceptova kete. Mas 3 ditesh kuptoj qe ai ishte ne pushime me Te dashuren e tij. U kthy nga pushim I I Lumtur dhe u ula afer ti dhe po bisedojm qete. Ai me tregonte qe pushime ishin Te kendshme dhe per plot gazmore.

Te lutem si mos te me duash trego ma Te verteten bile mos te jetoj kot afer teje pa dashurin tende e pa ngrohtesin tende e pa ledhatimet e tua. Tregom me kend ishe ne pushime mbas shum Lutjesh e fjalesh e mos marrveshjeve Dol Prej kontrolli dhe me maltretuu a fort qe as veten time nuk e njoh a me a ty e kuptova qe ka qen me te dahuren e tij,me sa duket ata ende nuk e kishin perfunduar lidhjen e tyre.

Trupi ish Te Qaq shum I mavitosur sa kohe Te gjate mbetet ato njolla ne fytyre e ne trupin Tim. E fala per kta e fala tradhtin ja fala maltretimen ja fala Te gjitha vetem Se e do ja Qaq shum sa veten time e harroja isha e qmendur ndaj dashuris qe kam per at njeri ish Te dashuria ime e pare qysh nga adoleshenta. Ai me perzuni nga banesa the me tha ik tash je e lire nga une.

Qe dy muj une jam e ndar nga ai. E un pres nje fmij tjeter nga ai dhe jam 2muaj e gjysem. Po femijen nuk e don ai. Un kam vendosur ta mbaj kete femij Deri ne Frymen e fundit Te jetes sime. Do bej Te pa munduren veten ta kem afer vetes fmijen Tim qe Se ndrroj me gjith a Te mirat e Ksaj bote. Ne diten kur kam qen ne kontroll te gjinekologun kam qare si nje femij i vogel kur Degjoja Te maltretuurat e zemres bebes pata ndjejnjat qe e kam bote ne dore. Ju lutem Cka me sygjeroni qe ta kthej dashurin e burrit vetem per fmijen e vete Se paku,jam shum pishman qe ja kam ndreq punet me ate femer sepse shkaku i saj jam sot ku jam.Shpresoj qe do te me kuptoni dhe te me kshilloni.