Ja Kush është femra mist erioze që e telefonon? Mozzik poston foto nga dushii:Më fal zemer se nuk e…

Reperi i njohur Mozzik duket se e ka lënë pas krahëve ndarjen me Loredana Zefin, me të cilën ka edhe një vajzë.

Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, ku edhe shkruan se dikush e ka marrë në telefon teksa ai bënte duush dhe nuk kishte pasur mundësi që t’i përgjigjej.
“Zemer nuk përgjigjesha dot, po bëja dush,”-shkruan Mozzik duke postuar edhe një foto brenda kabinës. Kush të jetë vallë.