Ja Çka I Thotë Eli Vajzës Pasi Publikoj Një Foto Me Të Dashurin E Saj..

Ja çka i thotë Eli vajzës pasi publikoj një foto me të dashurin e saj..Marina Fara prej kohësh e kishte mbajtur shumë diskret jetën e saj priv ate.

Por së fundmi bukuroshja brune ka vendosur të prezantojë për herë të parë me publikun partnerin e saj.Marina ka postuar një foto krah tij dhe ka marrë komente të shumta urimi nga miqtë e ndjekësit.

Mes komentuesve dallon edhe e ëma, këngëtarja Eli Fara, e cila duket se e miraton lidhjen e tyre. Ajo komenton emojin e dy fytyrave të buzëqeshura ndërsa Marina i replikon: “Jeta ime”.

Ata jane gjithmone ne qender te vemndjes me postimet e tyre terheqese ne rrjetin social, transmeton ditorja.