Ja cilët janë 2 përbërësit të cilët largojnë në rrënjë thinjat, pa dallim moshe

Ja cilët janë 2 përbërësit të cilët largojnë në rrënjë..

Ky është një trajtim super efektiv që do të rrisë rrënjët e flokëve, do të ushqejë kokën tuaj të flokëve.

Shumë mirë dhe së shpejti do të vëreni se së shpejti të gjitha flokët e bardhë do të fillojnë të bëhen të zeza përsëri nga rrënjët.E ju duhen vetëm 2 përbërës që janë lehtësisht të disponueshëm për ju. Aloe vera gel Vitamina E 400 kapsulë
JA UDHËZIMET:

Në një tas të pastër merrni 2 lugë xhel aloe vera-Mixoni atë mirë vazhdimisht për 10 minuta, ju do të merrni një krem ​​si konsistencë aplikojeni këtë krem ​​për të gjithë kokës tuaj dhe masazh atë mirë për 4-5 minuta Lëreni atë për një natë në kokën tuaj Lani flokët të nesërmen ne mengjesAloe vera përmban diçka të quajtur enzima proteolitike që riparojnë qelizat e vde. kura të lëkurës në lëkurën e kokës. Ajo gjithashtu vepron si një kondicioner i madh dhe i lë flokët të gjitha të butë dhe me shkëlqim.