Ja cfarë e lidh Tean me Ardit Gjebrean, Do habiteni (Foto)

Bujë të madhe bëri lajmi që Tea dhe Andi nuk ishin çift, por në fakt Tea kishte lidhje me djalin nga Kosova, Beartin.

Fotot e tyre bashkë u bënë vi’rale.Por pjesëmarrja në ”Përputhen” nuk ka qenë e eksperienca e parë për të në televizion. Dikur ajo ka qenë pjesë e emisionit ” E Diela Shqiptare” që drejtohet nga Ardit Gjebrea.

Tea ishte pikërisht vajza që niste mesazhet në shtëpitë e shqiptarëve, por mesa duket aty nuk i shkoi dhe aq mirë. Tani ajo po shijon romancën me djalin nga Kosova, Beartin. E së fundmi ka publikuar edhe foto me motrën e Beartit.