Ja 3 menyra natyrale, se si te largoni nje here e pergjitjmone, nga era e keqe e këmbëve (Foto)

Çaji i zi-Përbërësit e këtij çaji mbyllin poret e lëkurës dhe largojne bakteret përgjegjëse për erën e keqe të këmbëve.Ajo që duhet të bëni është të zhysni këmbët në një legen me ujë të ngorhtë në të cilin ndodhen 2 3 paketa çaji të zi. Mbajini këmbët për 30 minuta në këtë ujë dhe më pas fshijini me peshqir.Lyeni këmbët me pudër dhe vishni çorape.Soda e bukës neutralizon lëkurën,ja dhe nje video qe ta kuptoni me mire, shtypenii re,klamn dhe menjeher,ju hapet.