Ish presidentja Jahjaga veç po rinohet, shfaqet si një 20 vjeçare (Foto)

Ishte e vetmja grua shqiptare që u bë presidente shteti dhe gëzoi popullaritet në publik.
Ish Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, paraqitej në publik gjithmonë shumë e kuruar dhe me stil, derisa së fundmi ajo ka arritur edhe forma trupore të përsosura.
Kjo duket qartë edhe në fotografitë që ish presidentja ka publikuar këto ditë, e që po duket në formë si asnjëherë tjetër, k1ikojeni reeklaamn dhe hapen,fotot.