I shoqi feston ditëlindjen, Eni Çobani i dedikon fjalët më të ëmbla të dashurisë

Juristja shumë e dashur për publikun e që ka ndihmuar shumë shqiptarë në zgjidhjen e çështjeve të tyre ligjore, Eni Çobani, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria dhe së fundmi përmes një postimi ka treguar sa romantike mund të jetë, kur është fjala për të shoqin.

Shtype re’klamn dhe hapet,postimi i saj.
Bashkëshorti i saj feston këtë të hënë ditëlindjen dhe Eni e ka uruar duke i shprehur dashurinn publikisht.