I nxorri fejesën për letra, dhe probleme? Nëna e Andit befason, kërc ënon duke lajmeru një…

I nxorri fejesën për letra, dhe probleme? Nëna e Andit befason, kërc ënon duke lajmeru një…

Ditet e fundit eshte zbuluar disa foto te Andit te “Perputhen”, prej te cilave eshte zbuluar se ai eshte i fejuar. Nisur me keto informacione ka reaguar nena e tij.

Nepermjet nje komenti ne rrjetin social ajo ka shkruajtur shume e revoltuar per informacionet qe kane dale, por pervec ker. cenimeve nuk ka mohuar apo pohuar asgje. Epo sa vjen e behet me i qarte se te gjithe informacionet qe kane dale jane te verteta.