I mahniti të gjithë me talentin, rrëfehet Ojky: E kam të vështirë të mos qaj gjate…

Është vetëm 10 vjeç, por aktorja turke Beren Gokyildiz ka mahnitur të gjithë me talentin e saj në aktrim. Ajo u bë shumë e njohur nga seriali “Nënë” ndërsa tani e shohim çdo ditë në rolin e Ojkysë në serialin “Bija ime”, Në një intervistë për mediat turke, vogëlushja ka treguar se kur filmojnë skenat prekëse, asaj i vjen për të qarë. “Mendoj se është e lehtë të jesh aktore, por për mua është e vështirë të mos qaj,hape pamjen  re, klamn mëposhtë dhe shikoje viideon të plotë.