I dashuri turk i propozon për martesë Genta Ismajlit (VIDEO)

Prej kohësh tashmë është zbuluar se Genta Ismajli është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk me emrin Hysen Usta.
Biznesmeni i ka bërë një surprizë të jashtëzakonshme Gentës të cilën ajo e ka publikuar edhe në Instagram. “Të dua Genta”, shkruhet në gjuhën turke në urën e famshme të Bosforit.Thuhet se Genta mbrëmë ka marrë propozim për martesë nga i dashuri,shtype re’klamn pamjen mëposhtë dhe shikoje videoon të plotë.