Harrojeni Fjolla Morinen, ja sa e bukur eshte nena e saj (Foto)

Harrojeni Fjolla Morinen, ja sa e bukur eshte nena e saj. Fjolla eshte gjithmone ne qender te vemendjes ne mediat roze si per jeten e saj ashtu edhe per bukurin qe ka.

Këngëtarja e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Fjolla Morina e ka publikuar një fotografi të nënës, teksa i ka uruar ditëlindjen.

Në një ambient komod, me një tortë të lezetshme pranë saj, këngëtarja e ka fotografuar. “Urime ditëlindja nënë, të dua”, i ka shkruar në postim.

Ndryshe, ditën e djeshme ajo festoi edhe ditëlindjen e të dashurit Fisnik Syla i cili mbushi 30 vite, ja dhe fotoja ku duket shume e lumtur dhe elegante nena e saj,ditorja.