Harrojeni Borën tani, Ja si duket si bjonde ajo në vitin 2011 (Foto)

Tani harrojeeni Borën, Ja si duket si bjonde ajo në vitin 2011. Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara në ekranin shqiptar e cila dhepelqehet shume.

Ajo aktualisht moderon emisionin më të ndjekur dhe me një audieence të lartë atë të “Per’puthen”. Por, a e dini që më herë Bora Zemani ka qenë edhe prezantuese e motit, met vertet ajo dukej krejt ndryshe ja dhe nje foto e saj para 11 viteve, shkruan tutje ditorja.