H umbi Të Shoqin/ Xhensila Myrtezaj Rrëqeth Me Dedikimin Për Miken E Saj: Motra Ime, Gjysmë Njeri S’po Të Jap Dotë Më…


Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kishin një miqësi të fortë me Eugert Lazajn, biznesmenin që u gjet i v etëv rarë në 30 korrik.

Ishte Besi i pari ai që zbuloi përmes një postimi të ndjerë në rrjete sociale se ndante një raport miqësor me të ndjerin.Ndërkohë sot Xhensila i ka kushtuar disa fjalë shumë prekëse bashkëshortes së Lazajt.

Këngëtarja shprehet se e di shumë mirë dhimbjen që ndjen partnerja e biznesmenit të ndjerë dhe se nuk ka folur për të mos i hapur më tepër pl agët.Ajo shton se nuk ka fuqi t’i japë më shumë forcë, por shpreson që ta gjej atë tek dy fëmijët e tyre.

“E dashur motra ime. E di dhimbjen tënde të gjithë këtyre ditëve për humbjen e gjysmës tënde. Gjysmë njeri, gjysmë frymë. Sado afër mundemi të jemi në krahun tënd, prapë ty të mungon krahu yt. Sa shkëlqenit, sa të ndritnin sytë.