Gylseren publikon foto me te dashurin e saj, eshte aktori i njohur (FOTO)

Aktorja Nurgul apo “Gylsereni”, ka kohë që i ka munguar ekranit dhe nuk e kemi parë me projekte të reja.
Aktorja e njohur turke, është ndër aktoret më të dashura në Turqi dhe jo vetëm. Sot bukuroshja Nurgul publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet mjaft tërheqëse. E veshur me fustan e cila eshte edhe ne krah te burrit te saj, per me shume shtype ne reeklaamn dhe menjeher,hapen video e tyre: