Gruaja kap b urrin mat, duke kr yer mar dhënie me shokun e tij të ngushtë. Ai e kishte kapur nga..


Ajo ne menyre te rastesishme, kapi mat burrin e saj me shokun e tij te ngushte duke bere “gjera te pista”
Ajo u shpreh:“Ishte teper e ndyre. Kisha ftuar per darke mikun e tij te ngushte bashke me gruan e tij. Cdo gje po shkonte ne rregull. Mbas darke isha duke biseduar me gruan e shokut te burrit.

Kisha pershtypjen qe burri ishte me shokun e tij te ngushte ne oborrin e shtepise duke pire cigare. U ngrita te shkoj ne banjo. Hap deren e banjos dhe cte shoh? Burri im ishte ulur ne gjunje, kishte kapur nga te pasmet shokun e tij dhe po bente gjera te pista me organin e tij gjenital”

“Shume e tronditur dola nga shtepia me vrap pa marre asgje me vete. Akoma nuk e besoj dot se si ma beri kete gje. Burri im eshte ushtar, shume kohe qendron larg ne shtete te tjera dhe une e di cfare kam hequr, sakr ificat qe kam bere per te. Me mori ne telefon gjate gjithe nates por une nuk e kapa telefonin”

“Mbas dy ditesh, nuk pati turp dhe erdhi me doli perballe. Me tha se nuk me donte me dhe se kishte rene ne dashuri me shokun e tij. Cfare dreq burri eshte ky? Pra ka pasur lidhje paralele me nje mashkull gjate kohes qe jetonte me mua dhe une nuk dija asnje gje. Une dua ta ndaj menjehere dhe mos ti shoh me surratin por femijet e mi duan babain e tyre. Mu luten qe te mos ndahem. Femijet nuk dine asnje gje qe babai i tyre shkon me meshkuj. Ata kujtojne se ishte thjeshte nje tradheti e kote me nje femer nga ana e babait dhe aq. Si tja bej i nderuar psikolog? Si ta zgjidh kete situate te nderlikuar?”