Gruaja e Milotit vishet me dimi e jelek, nuse me të bukur nuk keni parë

Belkizi publikoi një imazh të bukur në rrjetet sociale. Belkizi mjaft aktive Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera janë ndër çiftet më simpatike të estradës. Si Miloti, ashtu edhe Belkizi po tregohen mjaft aktiv në rrjete sociale, me ç’rast po publikojnë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tyre, ndersa ajo ne postiminn e funditt, dukej edhe me e bukur, shtypeni re,klamn dhe shikojeni,foton.