Goldi e Ermira po bëhen prindër për herë të parë, e konfirmojnë përmes fotos së fundit

Goldi e Ermira po bëhen prindër për herë të parë, e konfirmojnë përmes fotos së fundit.

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.Në foton e fundit, Ermira shihet e ulur në ulëset e pa sme të veturës, e ky zakonisht është gjest i grave shtatzëna.Duket se ҫifti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.