Genten po e zbukuron, edhe me shume dashuria, le ‘gojehapur’ me foton e fundit

Genta Ismajli është këngëtarja e mirënjohur shqiptare.
Ajo ka qenë gjithnjë e veçantë në paraqitje dhe për këtë është shumë e përfolur në publik.
Genta së fundi ka bërë publike lidhjen e saj të re me biznismenin turk.
E kjo lidhje duket se po e bën shumë të lumtur Gentën.
Ajo po praqitet çdo herë e më e bukur dhe elegante ne krah te dashurit,duke k1íkkuar nre’klamn shikojeni,foton.