Genta Ismajli ndan fotot më të ëmbla të binjakëve të saj, Shikoni se sa jane rritur

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë në muajin janar. Ajo solli në jetë dy binjakë, të cilët i pagëzoi me emrat Ivy Blue dhe Icon. Nga ai moment, Genta ka postuar momente të ndryshme me ta, por vetëm kësaj here ka ndarë disa foto, ku shfaqen portretit e plota të tyre. “Dy trupa nje zemer, te dua shume”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove nga pasqyra.