Gena Vishet Si Sheik, Pushime Në Dubai Me Bashkëshorten

Gena është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun e ndër më të kërkuarit në mbrëmjet muzikore livee.

Pavarësisht angazhimeve, Gena e gjen gjithnjë kohën për familjen.
Gena ndodhet në Dubai nga ku ka pozuar në shkretëtirë, i veshur me të bardha e me shami në kokë si sheik. Po ashtu edhe bashkëshortja e Genës duket shumë elegante teksa pozon krah tij,shtyp re,klamn dhe shikoje pamjen e plotë.