Gazetari i njohur e ‘ngacmoi’ në emision, Elita i thotë Gjikos: “Ktheja, ngucja grun’ tani …”

Sonte mbrëma në emisionin e Luanes me moderatore dhe autore Luana Vjollcën ishin të ftuar çiftet më në zë të showbiz-it shqiptar.

Për herë të parë në një dalje televizive “përballen” reperi Gjiko dhe gazetari Milaim Zeka së bashku me partneret e tyre.Reperi ia ndaloi bashkëshortes së tij intervistat me gazetarin Zeka pasi ky i fundit e ngacmoi Elitën në emision.

Agron Llakaj perlot me fjalët për kolegun e tij: Jam i sh okuar dhe nuk e pranoj dot faktin se ti nuk do të jesh më Koço,ditorja.

Për këtë gjë Elita i thotë Gjikos që mos ja ndalojë intervistat me Milaimin, por të përballet me të “live” në dhe t’ja kthejë në të njëjtën mënyrë e “ngu.cja gru,në”,ditorja.