Fotot/ Ua a e dinit se Elifi i bukur paska vajza binjake, ja si duken ato dhe sa janë rritur…!!


Aktorja turke Tuba Buyukustun është padyshim një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar dhe që u bë shumë e njohur me rolin e “Elifit” në serialin “Diamante dhe dashuri” dhe rolin e “Syhanit” në serialin “Xhesuri dhe e bukura”.

Në jetën reale aktorja është nënë e dy vajzave binjake, nga martesa me aktorin Onur Saylak. Çifti janë ndarë, por vazhdojnë të kujdesen me shumë përkushtim për dy vajzat e tyre, Maya dhe Toprak. Së fundmi Tuba ka postuar një foto me vajzat pas shumë kohësh që i mbante larg rrjeteve sociale. “Kjo është dashuri e pastër.

Fotot/ Ua a e dinit se Elifi i bukur paska vajza binjake, ja si duken ato dhe sa janë rritur…!! Kur tre zemra rrahin bashkë”-shkruan aktorja krah fotos ku shfaqet duke qeshur me të bijat të cilat janë rritur shumë dhe i janë bërë si shoqe.