Fotoja e fundit me miqtë në Dhërmi, kush është 25 vjeçari nga Korça që humbii, jeten

Fotoja e fundit me miqtë në Dhërmi, kush është 25 vjeçari nga Korça që humbii, jeten.

Renato Shpata, 25 vjeç nga Korça, humbi jetën këtë pasdite në aksin rrugor pranë fshatit Fushë-Dukat në Vlorë, pasi makina e drejtuar nga ai vetë humbi kontrollin.

I riu humbii jeten në spital pas lëndimeve të shumta që kishte marrë në kokë dhe në trup, ndërsa dy pasagjerët e tjerë, njëri ndodhet në gjendje të rëndë në spital ndërsa tjetri në gjendje më të qëndrueshme për jetën.

Siç shikohet edhe në fotot e fundit që ka postuar në rrjetin e tij social facebook, 25 vjeçari, ka qenë në shoqërinë e dy miqve të tij në Dhërmi.