Flet e dashuraa e Robertit, tregon se a e ndau këngëtarin nga Nora Istrefi

Flet e dashuraa e Robertit, tregon se a e ndau këngëtarin nga Nora Istrefi.

Prej kohësh përflitej për një lidhje të mundshme të këngëtarit Robert Berisha me një modele të njohur shqiptare.
E modelja e përfolur për këtë lidhje ishte Jessica Kadiu,hape-ree.klamn, dhe shikojeni-viideon, e saj. e cila të martën e 25 shkurtit ka vendosur që përmes një shkrimi të gjatë të publikuar në InstaStory, ta konfirmojë lidhjen e shumëpërfolur me këngëtarin, e cila mesa duket tashmë ka përfunduar.

Ajo ka shkruar se është e vërtetë që ishte në lidhje me Robertin dhe se nuk e parasheh si krim ta fsheh një gjë të tillë, ја dhe vidе0 реr mе tереr hар f0t0n apo v1de0n ne vаzhdim n diqni раmјеn.