Flet Χhesika për Lidhjen me Robertin: Νjē Ηerë Κam Dashuruar, Νuk Jam Ρenduar që…

Xhesika Kadiu është kthyer tashmë në një nga modelet më të komentuara në media, pasi vitin e kaluar u zbulua lidhja e saj me këngëtarin Robert Berisha.

Ishte vetë Xhesika që i konfirmoi lajmet e portaleve duke u shprehur se Robertin do ta dashurojë gjithmonë.Muajin e kaluar Roberti u përfol për një rikthim me modelen dhe në rrjet qarkulloi një foto e dyshes në shoqërinë e njeri-tjetrit, pranë një pike karburanti.

Megjithatë vetëm pak kohë më vonë Xhesi deklaroi se ajo është beqare.Sot modelja bukuroshe ka folur më shumë për çështjet e zemrës përmes përgjigjeve që u ka kthyer fansave në Instagram.Xhesi tregon se ka dashuruar vetëm një herë.

E pyetur nëse është penduar që i ka dhënë fund lidhjes, modelja u përgjigj: Jo, asnjëherë. Gjithçka ndodh për një arsye.“Je beqare apo në një marrë./dhënie?”, e pyet një fans tjetër. “A konsiderohet dashuria me verën si një marrë./dhënie?”, u përgjigj Xhesi.