Fansat i kritikojnë burrin për gjestin , Genta Ismajli reagon ashper…(Video)

Pasi konfirmuan lidhjen, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk e kanë “pushtuar” Instagramin me fotot krah njëri-tjetrit.

Por në foton e fundit fansat kanë patur pakënaqësi. Genta dhe i dashuri dalin nga ashensori, ku vihet re se ai del i pari dhe ajo mbrapa.Shkak për kritika është bërë fakti që i dashuri i Gentës shfaqet duke dalë nga ashensori para saj. Ndjekësit komentojnë, dhe ja si ka reaguar ajo,shtypenii rek;lamn dhe n’diqni,videeon.