Eva Murati flet për lidhjen me aktorin turk/Ai Është shumë I…Te gjithe e njihni

Ajo është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit, pasi siç duket i është in jek tuar publikut në mënyrë të ngadaltë, por të sigurt.

Po flasim për moderatoren e sportit Eva Murati, e cila me pamjen e saj dhe mënyrën e komunikimit ka tërhequr së fundmi edhe vëmendjen e mediave të huaja, konkretisht atë greke, duke e krahasuar me prezantuesen sportive italiane, 29-vjeçaren.

Por nuk ka përfunduar me kaq, pasi Eva ka tërhequr dhe vëmendjen e aktorit turk me origjinë shqiptare Can Yaman.E ftuar në “Wake Up”, Eva tha se ai është një djalë simpatik.

Por nuk tregoi më shumë detaje rreth raportit mes tyre.“Është djalë simpatik, i suksesshëm, ishte me origjinë shqiptare. Por që nuk di çfarë mund të them tjetër”, tha shkurt Eva.