Ermali prezanton motren e tij, ja sa e bukur eshte (Foto)

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.
Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Ajo nuk mungon me postime të përditshme në rrjete sociale.Sot, motra e Ermalit feston ditëlindjen e Ariana nuk hezituar ta urojë atë. E me këtë gjest Ariana na tregon raportet që ka me kunatën e saj,k1ikoje re!klamn dhe shikoji,fotot e saj.