Enis Bytyqi publikon foton me te embel me gruan, merr gjithe vemendjen ky detaj

Enis Bytyqi është një këngëtar shumë i dashur për publikun kosovar.
Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private krahas asaj muzikore.
Enisi tani është i martuar dhe gruaja e tij është po aq i përfolur sa ai.

K1ikko poshtt re’klamn dhe hapet,fotoja.
Së fundi, ai ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me gruan e tij.E ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja plot stil e gruas së Enisit.