Engji Publikon foto te dashurit, nuk do ta besoni se kush eshte

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të një mashkulli që e do shumë i cili tashmë është shumë i njohur për publikun,hape re!klamn mëposhtë dhe shikoje foton të plotë.