Engji Publikon Foto Me Tezen E Saj, Njihuni Me Motrën E Shyhretes

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme.

Shtypenii posht katrorin e re’klams dhe shfaqet,fotoja.
Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj.Sot ajo ka publikuar një foto me të cilën na prezanton e motrën e Shyhretes.