Eneda Tarifa feston ditëlindjen sot, Nuk do ta besoni se sa vjec mbush

Këngëtarja Eneda Tarifa feston sot ditEnedlindjen. Ajo ka zgjedhur që në këtë ditë mjaft të veçantë t’u drejtohet ndje’kesve të saj me një mesazh mjaft domethënës.

Për të gjithë ata që janë kuriozë, Eneda ka mbushur sot 39 vjeç.Së fundmi është mësuar se Eneda i është bashkuar skuadrës së PS-së në zgjedhjet e 25 prillit.

Më herët, Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, dhe Eneda Tarifa, zhvilluan një bashkëbisedim me një grup të rinjsh të Njësisë 1 në Tiranë,ditorja.