Encës nuk i del inatii me Bes Kallakun: I kam bere bllokk, pershkak se me…(Video)

Për ballkon mund të beje Enca, për profesionalizem mund të bëjë Bleona, ishte kjo deklarata e Bes Kallakut që ndezi debat midis aktorit dhe këngëtares së njohur.
Teksa tha që i ka bërë bllokk, në rrjetwr sociale, Roza Latit dhe Bes Kallakut, këngëtarja shtoi se nuk do të bashkëpunonte kurrë me Bes Kallakun.Gjithashtu edhe tregoi nje arsye tjeter pse nuk flasin ku Besi i ka…per me teper,shtypenii katrorin e re’klamss dhe hapet,videoo.