Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, Nuk ju shkon në mendje se sa vjec ka mbushur ajo sot

Elvana Gjata feston sot ditëlindjen dhe këngëtarja mbush plot 34 vjeç. Artistja e njohur ka lin-dur më 3 shkurt të vitit 1987, prandaj sot është një ditë feste për të.

Aktorja i ka munguar fansave të saj jo vetëm me projekte të reja muzikore, por edhe me postime në rrjete sociale. Megjithatë, shumica e të cilave ishin me prindërit e saj.Kjo sepse pas pandemiisë.

Elvana vendosi të kalonte më shumë kohë me ta dhe t’u qëndronte afër sa më gjatë. Ndërkohë, fotot e fundit të saj janë realizuar në studion koreografike të AlbiNakos.

Edhe pse nuk ka shkruar asgjë krahas tyre, fansat janë të bindur se diçka po kurdis e madje mund të jetë duke u përgatitur edhe për ndonjë projekt muzikor.