EKSKLUZIVE: Robert Berisha prezanton te dashuren e re, te gjithë e njihni, ja kush eshte (FOTO)

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit.
Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në Instagram.
Ai këto ditë ka udhëtuar për në pushim dhe nuk është vetëm. Pranë tij është një vajzë. Në disa fotografi të dërguara në Roberti shihet në Aeroportin e Dusseldorfit, me vajzën brune, ja kush eshte ajo, kl1ikoni meposht re,klamn dhe hapen,pamjet ekskluzive.