Ekskluzive: I das.huri turk milarderi i propozon për martesë Genta Ismajlit…(Pamje)

Ekskluzive: I das.huri turk milarderii i propozon për martesë Genta Ismajlit.
Prej kohësh tashmë është zbuluar se Genta Ismajli është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk me emrin Hysen Usta.
Biznesmeni i ka bërë një surprizë të jashtëzakonshme Gentës të cilën ajo e ka publikuar edhe në Instagram.
Thuhet se Genta mbrëmë ka marrë propozim për martesë nga i dashurii, ja dhe pamjet, duke shtype re’klamn mëposhtë mund ta shikonii videoon të plotë.