Edona Llalloshi Del Me Vajzën, Nënë E Bijë Vishen Plot Stil

Edona Llalloshi është një emër shumë i njohur i muzikës shqiptare.
E nisi karrierën në moshë shumë të re dhe që nga fillimi ishte një ndër më të pëlqyerat e publikut.

K1ikko posht rek’lamn dhe shiko,fotot.
Duke qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale, sot Edona ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet me vajzën. E të veshura plot stil, nënë e bijë ‘mahnisin’ me pamjet.