E sëm urë prej ditësh, Bebe Rexha flet për problemet, me shendetin: Mezi marr frymë (Video)

E sëm urë prej ditësh, Bebe Rexha flet për problemet, me shendetin: Mezi marr frymë,Kengetarja e njohur Bebe Rexha si duket nuk eshte mire me shendetin, ku ka publikuar nje video,hapeni-ree.klamn, dhe shikojeni.

Këngëtarja shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha po kalon disa ditë të vështira. Përmes disa postimeve në rrjete sociale ajo ka bërë të ditur se vuan nga infeksioni i sinusit.

Ky infeeksion është një inflamacion i indeve dhe membranës dhe shoqërohet me simptoma të tilla si: ethe, dhimbje koke, temperaturë, mukus i trashë që shkakton bllokim dhe dhimbje në zonën e fytyrës. Në videot e publikuara në Instastory, Bebe shihet e shtrirë në shtrat dhe me rrathë të zinj poshtë syve.