E PAPRITUR: Nora i këndoi tradhëtisë dhe u prek, reagon Roberti, ‘’Un nuk isha ai qe…

Nora i këndoi tradhëtisë dhe u prek, reagon Roberti, ‘’Un nuk isha ai qe….Nora Istrefi publikoi dje këngën e saj më të re me titull “Anna”, në bashkëpunim me Gjikon. Kënga u pëlqye shumë dhe deri tani ka arritur mijëra shikime.
Pas publikimit të klipit, Roberti ka reaguar per kete dhe befasoi te gjithe me deklaraten e tij, ja cfare thote ai, shtypni ne reeklamn dhe hapet,video: