E papritur, Nora ‘godet’ Robertin me foton e fundit

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.Ajo dhe Robert Be isha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.Pas ndarjes Nora po sh f qet gji thnjë e më tërhe qëseE së fundi, ajo ka publikuar një foto bashkë me një mik të sajin.Kjo veshje e saj duket se do ta nervozojë Robertin, shtypeni meposht katrorin reeklaamues dhe shikonii,fotot.