E papritur, Luana ne dubai me te dashurin e saj (FOTO)

Revista ka arritur që të fotografoi çiftin dhe të njëjtat fotografi ti postojë në faqenn,e saj të parë të revistës. Pas ndarjes nga Dafina shumë pak është ditur për jetën e Krenarit, derisa Luana vazhdimisht është përfolur për lidhje me meshkuj të ndryshëm.
Por dje Luana ishte me te dashurin e saj, ku ajo edhe ka publikuar disa foto, ja si po duken ata, shtypeni katrorin e reeklamess dhe shikojeni.