E papritur, Leonora Jakupi Po Martohet (Video Ekskluzive)

Këngëtarja Leonora Jakupi ka befasuar të gjithë kur gjatë një emisioni ka zbuluar se ajo gjatë vitit 2020 e ka plan që të martohet.
Ajo gjatë sezonës së festave ka qenë mjaft e nxënë due zbuluar projekte e bashkëpunime të shumta, mirëpo Loenora tash e sa kohë i është përkushtuar më shumë jetës private.Ku dhe e prezantoi te dashurin e saj, ja kush eshte ai, shtyp meposht foto e reeklamess dhe shikoje.