E PAPRITUR: Kjo është e dashura e re e Besim Dinës (VIDEO EKSKLUZIVE)

Kjo është e dashura e re e Besim Dinës. Prezantuesi i njohur kosovar shumë shpesh ka deklaruar se është ‘beqar’.
Por detajet e funditt mësojn se Besim Dina është në një lidhje dashurie. Madje iu sjellim edhe pamje e video ku shihet prezantuesi në shoqërinë e së dashurës se tij. Çifti janë parë në një prej stacioneve të trenit në Vienë të Austrisë,shtyp re,klamn dhe shikoje pamjen e plotë.