E pa.besueshme: Ja cila ishte gruaja e parë e Afrim Muqiqit, te gjithe e njihni (FOTO)

Këngëtari Afrim Muqiqi ishte martuar vite më parë, por gruaja e tij e parë nuk ishte shfaqur në publik asnjëherë, ndërsa pas disa vite këngëtari u nda nga bashkëshortja.Pas ndarjes nga bashkëshortjaa e parë Afrimi gjeti dashurinë e re, e që ishte aktorja dhe këngëtarja e njohur. Por tani jane zbuluar disa foto te tij, dhe kjo figure e njohur publike ishte gruaja e pare tij, ja cila eshte, k1ikojeni meposht reeklaamn dhe shfaqen,fotot e saj.